Sixpad Abs, Sixpad Abs Fit

Sixpad Abs Nedir

Sixpad abs son dönemlerde adını sık duyduğumuz antreman cihazı olarak bilinen verdiği titreşimler sayesinde kasları harekete geçirmeye yardımcı olabilen bir cihazdır. Sixpad abs fit değişik frekanslar ve hızlarla çalıştırılabilir EMS teknolojisi ile üretilen cihaz özelliği göstermektedir.
Sixpad abs fit cihazı karın üzerine yapıştırılan cihazdır. Bunun yanında kutu içerisinde 2 adet daha karın aletine oranla daha küçük cihaz gelmektedir. Bu cihazlarda kol ve bacak bölgeleri için kullanmak için tasarlanmıştır. Yani ürünü satın alınca kutu içerisinde sizlere toplam 3 parça gelecektir. Her biri kumanda pili çalışmaktadır. Şarjlı bir ürün değildir.

Sixpad Abs Nasıl Kullanılır
Ürün vücuda yapıştırıldıktan sonra önce düşük ritimle başlanmalı ve daha sonra istediğiniz hız ve ritmi seçerek çalıştırabilirsiniz. Ayrıca kullanmadan önce kullanma klavuzunu dikkatlice okumalısınız. Bunun dışında kalp ve damar rahatsızlığı olan kişilerin kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

Sixpad abs ürününün en büyük avantajlarından biri dilediğiniz yerde kullanabilmenizdir. İster çalışırken kullanabileceğiniz gibi isterseniz de evde kullanabilirsiniz. Siz zaman geçirirken sixpad abs fit ürünü size küçük titreşimler verecektir.

İşlevleri ve özellikleri bakımından size kolay bir kullanım olanağı sunar. Sixpad Abs fiyatı sitemiz üzerinden 149 lira ve ek olarak 10 Türk lirası kargo ücreti ile satılmaktadır. Abs fit sixpad ürünü satın almak isteyenler bizi telefonla arayarak bilgi alabilir ve siparişlerini verebilirler. Sitemiz üzerinde online ödeme sistemi bulunmamaktadır. Sadece kapıda ödeme ile satın alanabilir. Müşteriler için en güvenli ve sorunsuz alış veriş kapıda ödeme ve müşterilerin yüzde doksanı bu yöntemi seçmektedir. Aldık ücretini verdik ürün gelmedi derdi yok. Ürünü teslım alırken ödeme yapılmaktadır.

Sixpad egzersiz cihazı kapıda ödeme ile alınabilir. Yani ürün siparişi verirsiniz ürün adresinize kadar gelir. Ücretini ödeyip ürünü teslim alabilirsiniz. Egzersiz aleti sixpad abs türkiye almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bu sayfada sizlere abs fit sixpad, sixpad abs fit, sixpad abs nedir, fiyatı, nasıl kullanılır, işlevleri, faydaları ve özellikleri ile kısaca bilgi verilmiştir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Yorum Yazın
Sixpadtr, sixpad nedir, özellikleri, etkileri, fiyatı, ne işe yarar, kullanımı, kullananlar, orjinal, nerede satılır, nereden alınır, satın al, sipariş ve hakkında tüm bilgi sixpad Türkiye sitesinde.