Sixpad Fiyatı, Sixpad Kutu İçeriği, Sixpad Nerede Satılır

Sixpad Fiyatı Ne Kadar

Sitemizde yer alan sixpad fiyatı listesi ve kampanyaları aşağıdaki gibidir.

1 adet sixpad kutusu 119 lira olup yanında bir adet sıkılaştırıcı jel hediye olarak gönderilmektedir.

2 adet sixpad fiyatı 238 lira olup yanında sıkılaştırıcı jel hediye gönderilir ve kargo tarafınıza ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Yukarıda yer alan kampanyalara bakıldığında 1 adet üzeri alışverişlerde ürün kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.  Daha yüksek adetli alımlar için lütfen bizi arayarak fiyat isteyiniz.

Sitemizde yer alan fiyatlar A kalite ürün fiyatı olup en uygun fiyat avantajı ile sizlere sunulmuştur. Kalitesiz ürünlerden uzak durunuz.

Sixpad fiyatı ne kadar sorusuna cevap verdikten sonra kutu içeriğinde ne var konusuna geçelim…

Sixpad Kutu İçeriği

Ürün kutu içeriği 3 adet pad olarak oluşturulmuştur. Bu pedler 1 adet göbek bölgesi için cihaz ve 2 adet kol için üretilen cihazdan oluşur. Toplam 3 parça şeklindedir. Kol için olan cihazları bacaklarda da kullanabilirsiniz. Ayrıca yanında gönderilen jel hediyesi de ayrıyeten kargo poşeti içerisine koyularak tarafınıza gönderilecektir.

Kutu içeriği bu şekildedir. Ürün set halindedir. Tek olarak göbek için cihaz ya da sadece kol için olan cihazlar satılmamaktadır.

 

Sixpad Nerede Satılır

Bu ürünü almaya karar verdiyseniz sitemiz olan http://sixpadturkiye.com/ üzerinden ister arayarak ister sipariş ver bölümüne girerek sipariş verebilirsiniz. Kaliteli malzemeden tasarlanmış bu ürünü almak isteyenlere Türkiye sınırları içerisinde gönderim yapılabilmektedir. Kapıda ödeme avantajı ile ürün evinize ya da iş yerinize kadar gelir teslim alırken kargo görevlisine ödeme yapabilirsiniz. Ürüne sahip olmak bu kadar basit.

Sixpad özel tasarımı ile her yerde rahatça kullanabileceğiniz ergonomik bir ürün olup 4 farklı hız ve mod ayarıyla çalıştırabileceğiniz bir üründür. Kumanda pili ile çalışmakta olup, çok hafiftir. Ayrıca tasarım olarak da gayet şık bir ürün olup uzunca zaman rahatça kullanabileceğiniz bir egzersiz cihazı olma özelliğine sahiptir. Kitap okurken , televizyon izlerken, otururken rahatça kullanabileceğiniz bir üründür.

Bu sayfada sizlere sixpad fiyatı, kampanyası, sixpad ne kadar, nerede satılır, kuyu içeriğinde ne var, hediyesi gibi konularda bilgi verilmiştir. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın
Sixpadtr, sixpad nedir, özellikleri, etkileri, fiyatı, ne işe yarar, kullanımı, kullananlar, orjinal, nerede satılır, nereden alınır, satın al, sipariş ve hakkında tüm bilgi sixpad Türkiye sitesinde.