SixPad Kullanımı, SixPad Nasıl Kullanılır

SixPad Kullanımı, Six Pad Nasıl Kullanılır

Sixpad Kullanımı

Sixpad nasıl kullanılır hakkında kısaca bilgi verecek olursak öncelikle ürün 3 parçadan oluşur. 1 tanesi göbek bölgesi için diğer iki tanesi kol veya bacaklar için kullanılır. Ürünün 4 ayrı programı yer almaktadır ve hız ayarı vardır. Bu ayarlayarak istediğiniz bölgeye yapıştırınız ve çalıştırmaya başlayınız. İşte bu kadar kolay bir kullanıma sahiptir.

Sixpad kullanımı günde 1 defa önerilir. 20 dakika olarak önerilir. Bu önerilen kullanım süresini geçmemeniz de ayrıca tavsiye edilir. Ayrıca ürün şarjla değil kumanda pili ile çalışmaktadır. Yani kalem pilin bir küçüğü ile çalışmaktadır.

Sixpad Nerelerde Kullanılır

  • Kol bölümünde
  • Bacak Bölümünde
  • Karın Bölümünde
  • Göbek yanlarında kullanılabilir.

Otururken, ev işleri yaparken, kitap okurken, tv izlerken, spor yaparken, işteyken kullanılabilir. Elbise altında da iş yerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sixpad ürününü istediğiniz bölgeye yapıştırarak gerekli ayarları yaptıktan sonra kullanmak olacaktır.

Uyarılar

Kullanım önerilerine uyunuz.
Kullanımda belirtilen süreyi aşmayınız.
Ciddi bir rahatsızlığınız varsa kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz.
Çocukların ulaşamayacağı bölgelere saklayınız.

Bu yazıda sizlere sixpad kullanımı, sixpad nasıl kullanılır, sixpad hakkında uyarılar, hangi bölgelerde kullanılır ile ilgili bilgiler verilmiştir. Fiyat ve özellikleri hakkında bilgi almak için http://sixpadturkiye.com/ ana sayfasından bilgi alınız.

Herkese İyi günler Dileriz.

Yorum Yazın
Sixpadtr, sixpad nedir, özellikleri, etkileri, fiyatı, ne işe yarar, kullanımı, kullananlar, orjinal, nerede satılır, nereden alınır, satın al, sipariş ve hakkında tüm bilgi sixpad Türkiye sitesinde.