Training Gear Sixpad, Sixpad Training Gear

Training Gear SixPad

Sixpad training gear ürünü ems teknolojisi ile üretilmiş bir cihazdır. Özel teknoloji ile üretilen bu ürün 3 parçadan oluşur. 1 adet göbek bölgesi diğer 2 adet ise kol, bacak gibi yerler için kullanılabilir. Farklı program ve çalışma hızlarıyla kontrol sizde.

Training Gear SixPad Özellikleri

Sixpad training gear özellikleri şu şekildedir: farklı mod ve çalışma hızlarıyla çalışır. 20 Hz frekansla çalışır. 3 adet pil ile çalışır. Rahatlatmaya yardımcı olabilir. Titrelşimlerden dolayı aynı zamanda masaj etkisi yaratır. Spor ile birlikte etkisi en üst düzeye çıkar. Tasaruflu çalışan bir cihazdır. Ayarlanabilir programa sahiptir. Hızlı kargo ve kapıda ödeme ile sizlere gönderilebilmektedir. Günlük yaşamda kolayca kullanılabilir.

 

Sixpad training gear ürünü sitemizde sizler için sunulmuştur. Training gear sixpad fiyatı 119 liradır. Satın almak için sipariş ver sekmesinden yararlanabilirsiniz.

Kullanımı oldukça basit bir üründür. Hız ve programı seçerek çalışma düğmesine basmanız yeterli olacaktır. Kolay taşınabilirliği sayesinde yanınızda her yere götürebilir ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Sixpad Training Gear Kullanıcı Yorumları

Bu ürünle ilgili görüşünüz varsa bizimle training gear sixpad kullanıcı yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için değerlidir.

Özellikleri ve etkileri ile adını duyuran bu ürünü sitemiz aracılığı ile almak için bizi arayabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi ile sizlere gönderilecek bu cihazı ister nakit ister tek çekimle alabilirsiniz. 1 den fazla alımlarınızda çeşitli kampanyalar yapılmaktadır. Konu ile ilgili bilgi sahibi olmak için bizi arayınız.

Sixpad training gear rahat bir üründür. Sessiz bir şekilde çalışır. Özel bir hazırlık gerektirmeden günlük işlerinini yaparken bile kullanabilirsiniz. Dilerseniz televizyon izlerken, cihazı kullanabilirsiniz. Bu kaar pratiktir.

Training gear sixpad hakkında dikkat etmeniz gereken şey yemeklerden sonda yarım saat içerisinde kullanmayınız. Yarım saat geçtikten sonra kullanmanız tavsiye edilir. Ayrıca duş yaptıktan sonra kullanmanız sizi rahatlatabilir.

Küçük titreşimlerle çalışan ürün çeşitli programları ile istediğiniz gibi çalıştırabilir ve kullanabilirsiniz.

Bu sayfada sizlere sixpad training gear, training gear sixpad nedir, teknolojisi, özellikleri, kullanım ve kullanıcı yorumları hakkında kısa bilgiler verilmiştir. Yazımız burada sona ermiştir.

 

 

Yorum Yazın
Sixpadtr, sixpad nedir, özellikleri, etkileri, fiyatı, ne işe yarar, kullanımı, kullananlar, orjinal, nerede satılır, nereden alınır, satın al, sipariş ve hakkında tüm bilgi sixpad Türkiye sitesinde.